×
KURUMSAL HAKKIMIZDA VİZYON VE MİSYON KALİTE KONTROL TASARIM VE TEKNOLOJİ KARİYER MEDYA HABERLER YARDIM İLETİŞİM ÜRÜNLER Dübeller Seramik Ekipmanları Kalibre Made Powerbant Bağlantı Ekipmanları Profil İzolasyon Panjur ve Çamaşırlık Mobilya Aksesuarları Baca Grubu Kapağı ve WC Matik Perde Ray İş Güvenliği Ayakkabısı Deprem Kiti Takım Çantaları Yeni Ürünler B2B BAYİ GİRİŞ
ANA SAYFA / HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA

MADE Plastik San. Tic. Ltd. Şti. olarak 2007 yılında Mavi Deniz Arısoy tarafından kurulan firmamız 7000 m2 kapalı alanda 60’ın üzerinde deneyimli çalışanı ve yüksek kapasiteli makina parkuru ile 7/24 üretim yaparak, fiyat ve kaliteli ürün istikrarını sürdürmeyi ve geliştirmeyi ilke edinmiştir.


MADE markası ile plastik dübelleri, derz artıları, montaj ürünleri, mobilya aksesuarları ve daha birçok plastik ürün çeşitleriyle, kaliteli hammadde ve üstün teknoloji makinalarımızla gerek yurtiçi, gerekse yurtdışı pazarında hızlı, kaliteli ve garantili bir üretim yapmaktayız.


Siz değerli iş ortaklarımızın bize vermiş olduğu ilham ve ışık doğrultusunda en iyi şekilde sizlere hizmet vermek başlıca görevimizdir.